Aktualności › Młodzież z MSC na V Wiosenne Spotkania z Wojskiem

Już po raz piąty w Wyszkowie odbyły się „ Wiosenne Spotkania z Wojskiem". Impreza odbyła się 20 marca 2015 r. na terenie WOSiR Wyszków i zgromadziła wielu zainteresowanych służbami mundurowymi.

Uczestnicy mogli obejrzeć nowoczesny sprzęt i uzbrojenie, a także uzyskać informacje dotyczące służby zawodowej. Jak zawsze dużym zainteresowaniem cieszyły się tresury psów oraz wystawa militariów.  Po tradycyjną grochówkę i chleb z piekarni polowej ustawiały się długie kolejki. Uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wyszkowie z zaciekawieniem oglądali wszystkie stoiska i chętnie korzystali z możliwości wejścia na dach wyrzutni, do czołgu czy innych pojazdów opancerzonych.  W tak atrakcyjny sposób przywitała wiosnę młodzież z klas I TB, I TCPG, II LO, II TB z opiekunami: K. Zglinicką, G. Siemienowskim, L. Adamską, M. Mikołajczyk i M. Siemienowską.

Opracowały: Ewelina Choszczyk, Natalia Rozenek

Uczennice kl. I TB

Czy ktoś z Was to zauważył? Zaćmienie słońca można było zaobserwować 20 marca. W Wyszkowie tego dnia mieliśmy bezchmurne niebo i panowały bardzo

dobre warunki do obserwacji. Dowodem tego jest zdjęcie uchwycone przez naszego profesora Grzegorza Siemienowskiego. Czy koś z Was też uwiecznił ten moment????