Aktualności › Uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej – Curie wspierali całą akcj

W czwartek 19 marca przedszkolaki z Przedszkola nr 9 „Bajka” w Wyszkowie wraz z rodzicami przygotowały najdłuższą kanapkę – długości 123,5 m. W ten sposób maluchy pobiły dotychczasowy rekord Polski  i zostaną wpisane do Polskiej Księgi Rekordów i Osobliwości. Wyjątkowe przedsięwzięcie przebiegało pod patronatem Burmistrza Wyszkowa. Cieszymy się że uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej – Curie mogli swoją pracą wesprzeć całą akcję. Byli to uczniowie klas: I TGa oraz II TGa wraz z opiekunem panią Anetą Kasjaniuk – Pawlak.

Zainteresowanych tematem rekordu Zachęcamy do obejrzenia materiału filmowego z bicia rekordu został wyemitowany 20 marca w programie "Pytanie na śniadanie" w TVP