Aktualności › XVIII BAL BEZALKOHOLOWY

Dnia 14.02.2015r. na hali WOSiR w Wyszkowie odbył się XVIII  BAL  BEZALKOHOLOWY organizowany przez Wspólnotę Małżeństw Domowego Kościoła przy Parafii Świętej Rodziny w Wyszkowie oraz Burmistrza Gminy Wyszków.

W obsłudze balu w ramach wolontariatu uczestniczyło 51 wolontariuszy z różnych szkół z powiatu wyszkowskiego. Najliczniejszą grupę stanowiła  młodzież naszej szkoły pracując dzielnie całą noc.

21 dziewcząt i chłopców swoją pracą wsparło inicjatywę promowania doskonałej zabawy bez alkoholu, będącego w naszym kraju przyczyną niszczenia zdrowia, licznych wypadków drogowych, przemocy oraz zubożenia całych rodzin.

Tegoroczny bal łączył się z obchodami Walentynek – tak więc nie brakowało serc, uśmiechów i życzliwości wśród uczestników. Nasi uczniowie pokonywali siebie usługując 11 godzin 440 gościom przy stołach. Choć czasu na chwilę relaksu było mało, to jednak udało się także poszaleć na parkiecie przy rytmach muzyki.

Młodzież w podziękowaniu od organizatorów otrzymała słodkie upominki, podziękowania od Burmistrza Wyszkowa – Pana Grzegorza Nowosielskiego, Biskupa Pomocniczego Diecezji Łomżyńskiej - Tadeusza Bronakowskiego oraz Proboszcza Parafii Św. Rodziny w Wyszkowie - Ks. Kazimierza Wądołowskiego. Młodzież zatańczyła dedykowaną im piosenkę You’re the best!, otrzymała losy uprawniające do wzięcia udziału w znanej już i popularnej wśród gości loterii fantowej. Każdy los pod którym kryła się nagroda niespodzianka wziął udział w losowaniu nagród głównych. Wolontariuszom dopisywało szczęście – 4 osoby wygrało nagrodę główną, w tym 3 nasze uczennice.

Kamila Górska z klasy II LOP wróciła do domu z pięknym rowerem miejskim, Dominika Seroka z klasy IV TG niebawem zawiesi na ścianie wspaniały skórzany obraz, a Weronika Wróbel z klasy II TG b może  pochwalić się ślicznym złotym pierścionkiem.  Dziewczyny - Gratulujemy!!!

NASI uczniowie witali na balu gości  odprowadzając przybywające pary do  wyznaczonych miejsc przy stole, obsługiwali gości przy stole kawowo – herbacianym, przy poszczególnych stołach oraz zespół muzyczny i gości z lokalnych mediów, dbając o zadowolenie bawiących się uczestników balu.

NASI WOLONTARIUSZE dumnie reprezentowali  ZS Nr  1 im. Marii Skłodowskiej -Curie, a jednocześnie swoją postawą i zaangażowaniem propagowali zabawę na trzeźwo. Potwierdzają to uczestnicy balu wśród których nie brakowało naszych nauczycieli i przyjaciół szkoły.

KOCHANI  Dziękujemy i gratulujemy postawy!!!

Przygotowaniem , opieką i kierowaniem pracą

wolontariuszy podczas balu zajmowała się

pani Aneta Kasjaniuk – Pawlak