Aktualności › „Człowiek – najlepsza inwestycja” w ZS Nr 1

W bieżącym roku szkolnym Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie ogłosił VI edycję konkursu na najciekawszy komiks pod hasłem działań realizowanych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego pt.” Człowiek – najlepsza inwestycja”. Konkurs skierowany był do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu województwa mazowieckiego. Ich zadaniem było zaprojektowanie i wykonanie autorskiego komiksu ukazującego wpływ Unii Europejskiej na zmiany, jakie zachodzą na rynku pracy dzięki projektom realizowanym ze środków finansowych Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, w szczególności Działania 6.1 Poprawa dostępu do zatrudnienia oraz wspieranie aktywności zawodowej w regionie.
Na 70 prac ,które wpłynęły na konkurs w kategorii szkół ponadgimnazjalnych praca uczennicy klasy I Liceum Ogólnokształcącego o profilu Dyplomacja Europejska w Zespole Szkół Nr1 im Marii Curie – Skłodowskiej w Wyszkowie – Marty Czajkowskiej zajęła II miejsce. Jury konkursu doceniło talent, kreatywność podejścia oraz wiedzę uczennicy. Praca Marty dotyczyła młodej osoby, która po skończeniu studiów nie miała perspektyw zawodowych.
Bardzo serdecznie gratuluję uczennicy Marcie Czajkowskiej oraz opiekunowi Pani Bożenie Pikorze

ZDJĘCIA W GALERII