Aktualności › TECHNIKUM ROKU 2014
Certyfikatem złotym zostało wyróżnione Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Nr 1 Im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wyszkowie, jako jedna z 8 szkół w Polsce.
W dniu 26 września br. podczas uroczystej konferencji, Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej ogłosiło laureatów tegorocznej edycji konkursu Placówka Oświatowa Roku 2014 w  kategorii Technikum Roku 2014. Konkurs miał na celu nagrodzenie instytucji edukacyjnych oferujących atrakcyjne programy dydaktyczne, realizowane w atmosferze przyjaznej i otwartej na potrzeby uczniów i podopiecznych.

Laureatów wyłoniła niezależna kapituła konkursu. W procesie certyfikacji oceniano, między innymi, doświadczenie i kompetencje kadry dydaktycznej, prestiż placówki,  dynamikę jej rozwoju, a także atrakcyjną infrastrukturę i wyposażenie sprzyjające nauce i opiece. W uroczystej gali mieli przyjemność uczestniczyć  Dyrektor Marian Popławski oraz Przewodniczący Rady Rodziców Grzegorz Pazik.

Złoty certyfikat odebrali z rąk Alicji Rostkowskiej – Chałan redaktora magazynu polityczno – biznesowego Świat Elit. Gratulacje Dyrektorowi Zespołu szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Wyszkowie złożył Pan Marcin M. Andrzejewski Dyrektor Programowy Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej, który powiedział: Otrzymanie Certyfikatu Godła to znacznie więcej niż potwierdzenie spełniania najwyższych standardów. To skuteczne narzędzie marketingowe i kapitał który procentuje przez lata." Organizatorem konkursu jest Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej, instytucja wspierająca podmioty edukacyjne i gospodarcze w rozwoju, poprzez promocję ich działań na rynku ogólnopolskim

ZDJĘCIA W GALERII