Aktualności › Warszawski Salon Maturzystów zaliczony!

W dniu 12 września maturzyści naszej szkoły, jak co roku, podczas największej ogólnopolskiej kampanii informacyjnej Perspektywy organizowanej  w murach Politechniki Warszawskiej, poszukiwali informacji o maturze, rekrutacji na studia oraz budowaniu własnej ścieżki edukacji i kariery. To impreza, w której nasza młodzież chętnie uczestniczy, poznając oferty studiów kilkudziesięciu uczelni z całego kraju.

Uczniowie mieli poza tym możliwość uzyskania odpowiedzi na nurtujące ich pytania bezpośrednio przy stoiskach promujących uczelnie i poszczególne kierunki studiów, zarówno z ust samych studentów jak i ich wykładowców.

Chętni mogli też skorzystać ze spotkań z ekspertami okręgowych komisji egzaminacyjnych, zwłaszcza że w tym roku uczniowie liceów zdają maturę w nowej formule w przeciwieństwie do uczniów techników, którzy w roku 2015 podejdą do egzaminu na dotychczasowych zasadach.

Maturzystom wyposażonym w taką wiedzę nie pozostaje już nic innego jak tylko ...zacząć się uczyć.

Wyjazd zorganizowała Bogusława Pawelska – Kozon, szkolny doradca zawodowy