Dzisiaj jest .
Aktualności › POWIATOWE BIEGI PRZEŁAJOWE SZKÓŁ ŚREDNICH

Na przełomie września i października zostały rozegrane zawody w biegach przełajowych w ramach Powiatowych Igrzysk Sportowych Szkół Średnich. 29 września przy Szkole Podstawowej nr 5 odbyły się indywidualne biegi przełajowe - naszą szkołę reprezentowało 13 dziewcząt i 13 chłopców.

Drużynowo w kategorii dziewcząt nasze zawodniczki zajęły 4 miejsce, drużyna chłopców miejsce 3.

W poniedziałek, 5 października również na terenie SP5 odbyły się sztafetowe biegi przełajowe. Sztafeta dziewcząt uplasowała się na 4 pozycji, chłopcy na 3 miejscu.

Tegoroczne zawody zostały przeprpowadzone w wyjątkowych warunkach zgodnie z obostrzeniami wprowadzonymi przez Pandemię Koronawirusa- zawodnicy zachowywali odpowiedni odstęp, maseczki zdjęli tylko na czas trwania biegu. Opiekunami rezprezentacji szkoły byli M. Strzemieczna i P. Wyszyński