Aktualności › Jak pomóc dziecku w wyborach edukacyjno-zawodowych?

Jeśli:

• Jesteś rodzicem i zastanawiasz się, jak wspierać swoje dziecko, które stoi przed wyborem ścieżki edukacyjnej?
  • Głowisz się, jaki zawód da mu gwarancję odnalezienia się na zmieniającym rynku pracy?
  • Chcesz wiedzieć, jak sprawić, by - pomimo nieprzewidywalnych zmian - mogło korzystać ze swoich zasobów?

Zapraszamy Cię na darmowy webinar, podczas którego specjaliści z doradztwa zawodowego opowiedzą, w jaki sposób korzystać z Mapy Karier (www.mapakarier.org), darmowej strony internetowej wspierającej doradztwo zawodowe oraz dlaczego to narzędzie może sprawić, że Twoje dziecko będzie spokojnie patrzyło w przyszłość.
Ponadto dowiedzą się Państwo m.in.:

• dlaczego ważne jest wspieranie dziecka w określaniu predyspozycji zawodowych (zwłaszcza teraz);
  • w czym młodym ludziom może pomóc wiedza o rynku pracy i w jaki sposób ją poszerzać;
  • na co zwrócić uwagę, aby pomóc dziecku w optymalny sposób korzystać ze swoich zasobów;
  • w jaki sposób określać kompetencje dziecka oraz wzmacniać jego samodzielność – poznasz techniki doceniania i dowartościowania.

Aby wziąć udział w webinarze - zarejestruj się:

Webinar odbędzie się 27 maja 2020 r. w godz. 18:30 – 20:00.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w webinarze rodziców naszych uczniów.
Mamy nadzieję, że spotkanie będzie dla Państwa inspirujące i odpowie na nurtujące Was pytania!

Bogusława Pawelska-Kozon i Katarzyna Zglinicka
Szkolni doradcy zawodowi