Aktualności › Wirtualne Targi Edukacyjne 2020

Drodzy Maturzyści!
Pod linkiem https://www.wirtualnetargiedukacyjne.pl/rejestracja# czeka na Was dostęp do Wirtualnych Targów Edukacyjnych 2020.
Wirtualne Targi to jeden z najbardziej innowacyjnych serwisów internetowych na świecie. Celem tego wirtualnego systemu jest dobranie spersonalizowanej oferty do potrzeb każdego z zarejestrowanych maturzystów. Targi trwają od maja do października. Maturzyści indywidualnie rejestrują się (zakładają konta) wpisując wymagane do rejestracji dane.

Nasza szkoła jest wśród wymienionych w formularzu zgłoszeniowym, choć niełatwo ją odnaleźć z uwagi na obszerna listę szkół. Ale warto.:)
Zachęcamy do rejestracji!

Bogusława Pawelska - Kozon i Katarzyna Zglinicka, doradcy zawodowi