Aktualności › Przewodnicząca Rady Rodziców

Szanowna Dyrekcjo, Zacne Grono Pedagogiczne, Drodzy Rodzice, Kochana Młodzieży.

Uroczystość pożegnania klas maturalnych jest jedną z piękniejszych chwil w kalendarzu szkolnym. W tym roku jest ona wyjątkowa ze względu na sytuację w kraju. Nie możemy spotkać się wszyscy w jednym czasie i miejscu ale zapewniam, że sercem i myślami jestem z każdym z Was.

W imieniu Rady Rodziców dziękuję Dyrektorowi, Wicedyrektorom, Nauczycielom i Wychowawcom za te kilka lat sumiennej i wyczerpującej pracy. Dziękuję za rzetelne przekazywanie wiedzy i ogromne zaangażowanie w sprawy uczniów.

Każdy kto podejmuje się nauczania musi się uzbroić w olbrzymią miłość, wielką cierpliwość a przede wszystkim w głęboką pokorę.

Drodzy Nauczyciele dziękuję Wam za wszystko dobro, którego nasze dzieci od Was doświadczyły, za wiedzę, którą im przekazywaliście, za wszelkie wzorce godne naśladowania.

Dziękuję wszystkim Pracownikom szkoły, którzy dbali o sprawną organizację i estetyczny wygląd sal i korytarzy. Dziękuję Rodzicom, za wsparcie i pomoc oraz współpracę przy różnych przedsięwzięciach. Dziękuję za życzliwość, ofiarność i dobre słowa.

Drodzy Maturzyści! Życzę Wam jak najlepszych wyników na maturze i dostania się na wymarzone studia. Życzę dostatniego i szczęśliwego życia. Wasi nauczyciele pomagali Wam w zdobywaniu wiedzy, próbowali rozbudzić w Was ciekawość świata i wyjaśniać jego zawiłości. Dzisiejszy dzień jest zwieńczeniem Waszej wspólnej, ciężkiej pracy.

Każdy z Was wpisał się w historię tej szkoły a ona w historię waszego życia.

Kochani Maturzyści nigdy nie traćcie wiary w siebie. Pamiętajcie, że jesteście wartościowymi ludźmi. Wkraczajcie w kolejny etap Waszego życia ze świadomością własnej siły i nieograniczonych możliwości. Miejcie w sobie młodzieńczy zapał i entuzjazm. Nie oglądajcie się za siebie, bierzcie z życia to co najlepsze. Bądźcie chłonni wiedzy, sięgajcie po to co nieosiągalne. Bądźcie odważni. Nie bójcie się marzyć. Pamiętajcie, że marzenia się spełniają. Niech każdy z Was zdobędzie swój własny Mont Everest.

Życzę Wam z całego serca dużo miłości, ciepła i zrozumienia. Aby szczęście towarzyszyło Wam każdego dnia. Życzę Wam samych wspaniałych przyjaciół, którzy pozwolą Wam przejść przez życie z godnością.

Stoisz przed życiem

Życie jest ładne ale trudne

Idziesz w dal

Drogi są różne