Aktualności › Wycieczka klasy I TTp i III TOT

Dnia 4 grudnia 2019 r. uczniowie klas I TTp oraz III TOT pojechali na wycieczkę do Warszawy. Program obejmował zwiedzanie rynku Starego Miasta, spacer staromiejskimi uliczkami, zwiedzanie Zamku Królewskiego oraz seans w multikinie.
Uczniowie mieli okazję wjechać najstarszymi schodami ruchomymi na Stare Miasto, następnie grupa przeszła pod Kolumnę Zygmunta III Wazy na placu zamkowym. Ulicą Świętojańską wszyscy udali się do Archikatedry Warszawskiej, jedno z najważniejszych miejsc kultu i tradycji narodowej Polski. Tu odbywały się śluby królewskie i  koronacje dwóch władców Polski. W Zamku Królewskim uczniowie zwiedzali komnaty królewskie. Szczególne wrażenie wywarła komnata – sala tronowa.
Kolejnym punktem w programie był  seans filmowy pod tytułem „1800 gramów”. Po seansie filmowym zadowoleni uczniowie wrócili do Wyszkowa.

Opiekunowie grup: Agnieszka Sasin, Beta Mizińska- Zgarni, Joanna Borkowska- Sergiejuk