Aktualności › Festiwal Piosenki Obcojęzycznej "Let’s Sing Christmas Songs”

Na stałe do kalendarza roku szkolnego wpisał się konkurs, w trakcie którego uczniowie prezentują umiejętności wokalno – lingwistyczne i dowodzą, że śpiewanie w językach obcych to świetna zabawa.
W tym roku Festiwal Piosenki Obcojęzycznej o tematyce Bożonarodzeniowej odbył się 13 grudnia.
Do udziału zaproszeni zostali zarówno wykonawcy indywidualni, jak i grupy wokalno-instrumentalne. Konkurs co roku przyciąga coraz większe grono młodzieży, która wkłada wiele pracy i entuzjazmu w przygotowanie do występu. Prezentowane piosenki ocenia jury uwzględniając: dobór repertuaru, oryginalność wykonania, umuzykalnienie oraz swobodę sceniczną.
Jury w składzie: Pani Elżbieta Mańko – wicedyrektor szkoły, pani Magdalena Bombola – nauczyciel języka niemieckiego, pani Sylwia Wojciechowska – nauczyciel świetlicy, pan Stanisław Ponichtera – nauczyciel języka angielskiego oraz przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – Wiktoria Gryc, wyłoniło następujących laureatów:
I miejsce: klasa II LOP Shaking up Christmas
II miejsce: klasa II LOL Mistletoe
III miejsce: klasa III LOP Rockin’ Around the Christmas Tree

Wyróżnienie: klasa 1LLg Tik-tak oraz klasa III LOS Jingle Bell Rock

Pani Elżbieta Mańko – wicedyrektor szkoły, pogratulowała zwycięzcom, a także podziękowała wszystkim uczestnikom za udział i świetne przygotowanie.
Gratulujemy zwycięzcom!